Chlebie najcichszy

Tekst piosenki: Chlebie najcichszy

Chlebie najcichszy,
otul mnie swym milczeniem
ukryj mnie w swojej bieli,
wchłoń moją ciemność.

Przemień mnie w siebie,
bym jak Ty stał się chlebem x2
Pobłogosław mnie, połam,
rozdaj łaknącym braciom x2

Chlebie najcichszy,
otul mnie swym milczeniem
ukryj mnie w swojej bieli,
wchłoń moją ciemność.

A ułomki chleba,
które zostaną x2
Rozdaj tym,
którzy nie wierzą w swój głód x2

Wykonanie (nagrania audio): Chlebie najcichszy


Poznaj inne piosenki na ślub

Chlebie najcichszy
5 (100%) 4 vote[s]

3 myśli na “Chlebie najcichszy”

  1. Piękna pieśń ślubna, będąc ostatnio na uroczystości ślubnej wpadło w ucho. Szczerze przyznam, że jak ja brałam ślub 11 lat temu to nie przykładałam aż takiej wagi na pieśni odgrywane w kościele podczas ślubu, obecnie Chlebie najcichszy to chyba jedna z najpiękniejszych piosenek z repertuaru tych właśnie pieśni do kościoła. Zgadzam się również ze wszystkimi, którzy twierdzą, że każdy utwór do ślubu jest piękny – kwestia gustu. Z gorącymi pozdrowieniami dla nowożeńców!

  2. Jedyna pieśń przy której zakręciła się łezka, muszę zdecydowanie powiedzieć, że Chlebie najcichszy tekst to jeden z najbardziej przemyślanych teksów piosenek które słyszałam, a wiele utworów już przewinęło się przez te wszystkie lata.

  3. Piękna piosenka! @Basiu mogę powiedzieć to samo, przy Chlebie Najcichszy mi również poleciała łezka. Jej tekst jest naprawdę śliczny, dojrzały i zmuszający do przemyśleń. Będąc u bratowej na ślubie przy tym utworze ślubnym wystarczył moment, a wspomnieniami byłam na swoim ślubie – same pozytywne wspomnienia! Pozdrawiam gorąco i wszystkiego dobrego dla przyszłych małżeństw!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *