Połączenie nauki oraz duchowości

Gregg Braden to słynny filozof i badacz duchowości oraz fizyki kwantowej. Jego książki budzą ogrom kontrowersji dla współczesnego człowieka, ale za to pokazują do czego człowiek zmierza oraz jak zmieni się świat. Boska matryca to kolejna już książka autora Gregg Braden, która jest połączeniem nauki, duchowości i filozofii. Jej główne przesłanie to ujawnienie, czym jest Boska matryca oraz jakie ma połączenie z człowiekiem. Tak naprawdę każda istota jest połączona z Bogiem, ze Źródłem, z Wszechświatem, gdyż ma to wiele różnych nazw. Jeśli człowiek uświadomi sobie, że wiara w Boga to coś więcej niż kościelne koncepcje, wówczas doświadczy tego na co dzień. W książce Boska matryca można dowiedzieć się, jak praktycznie zastosować zupełnie nowe nauki, głównie dotyczące fizyki kwantowej. Jest to coś nowego, co pozwoli w przyszłości na szybszą kreację i materializację naszych myśli. Gregg Braden pokazuje, że jest to możliwe i że coraz więcej dowodów naukowych na to wskazuje, a co za tym idzie uświadamia, że na tym właśnie polega boskie połączenie.

Boska Matryca na co dzień

Doświadczanie boskości może się na co dzień przejawiać na różne sposoby. Przede wszystkim musi wystąpić spójność myśli, emocji i odczuć, tak aby tworzyły jedną całość. Gregg Braden bardzo często podkreśla, iż przyszłość będzie opierała się na kreacji z poziomu Serca, które  emituje największym polem elektromagnetycznym. Dostosowanie się do tego pola daje prawie natychmiastową kreację własnych myśli. W książce Boska matryca można przeczytać o tym, o tym jak wykorzystać moc wyobraźni, intuicji, intencji, a także jak stać się człowiekiem wielowymiarowym. Niektóre rozdziały burzą dotychczasowe myślenie o życiu, wskazując, że jest coś więcej, o czym człowiek nie miał do tej pory pojęcia. Dobre skupienie powoduje załamanie energii, a co za tym idzie wpływ na przyszłą rzeczywistość. Niedługo każdy człowiek będzie tego świadomy, ponieważ pole Serca staje się poszerza, ze względu na zmiany, jakie zachodzą już od wielu lat. Gregg Braden ma na to wiele dowodów, o których także opowiada w książce Boska matryca.

Jedność z Wszechświatem

Książka Boska matryca, którą napisał Gregg Braden pokazuje, że człowiek jest w jedności z Wszechświatem. Wystarczy uważna świadomość tego na co dzień i wszystkie dziedziny życia zaczynają się zmieniać. Poprawiają się relacje z ludźmi, boska obfitość pojawia się praktycznie codziennie, a problemy szybko znikają. To jest możliwe, ponieważ wchodząc na wyższą częstotliwość, która działa w oparciu o moc Serca można z łatwością kierować swoim własnym życiem. Następuje uzdrawianie kwantowe, na poziomie komórkowym, a co za tym idzie uleczenie z chorób. Książka Boska matryca dotyka bardzo ważnego aspektu, mianowicie fizyki kwantowej, duchowości, nauki łącząc je ze sobą w całość. Tak naprawdę nie ma żadnego oddzielenia, o czym Gregg Braden wyraźnie wskazuje w różnych rozdziałach. Dzięki głębokiemu połączeniu z Wszechświatem, daje on ogrom możliwości, o których do tej pory człowiek mógł tylko pomarzyć.