Lista i Teksty Angielskich Kolęd

Składanka angielskich kolęd i piosenek świątecznych

Najpopularniejsze Piosenki Świąteczne i Kolędy po Angielsku

Sprawdź najpiękniejsze polskie kolędy

kolędy polskie

Angielskie kolędy i piosenki świąteczne
5 (100%) 2 vote[s]

9 myśli na “Angielskie kolędy i piosenki świąteczne”

 1. Kolędy po angielsku brzmią prawie tak samo pięknie jak polskie kolędy, mojej córki w okresie świąt Bożego Narodzenia co raz częściej słuchając kolędy angielskie, a najczęściej – chyba nie zaskoczę Last Christmas. Jeżeli chodzi o mnie to nie ukrywam, że czasami włączę kolędy angielskie jednak, u mnie królują polskie piosenki świąteczne.

  1. Ja kolędy po angielsku traktuję jak zwykłe piosenki, nie jako piosenki świąteczne po angielsku. Są tak świetne, że wpadają w ucho słuchając nawet w święta Bożonarodzeniowe, chciałbym zaznaczyć, że kolędy amerykańskie są takie same (języki różnią się nieznacznie). Pozdrawiam i wesołej Wielkiej Nocy!

 2. Ja nie jestem wielką fanką melodii jak angielskie piosenki świąteczne, zdecydowanie wolne polskie pieśni religijne, jak dla mnie piosenka świąteczna po angielsku skierowana jest głównie dla dzieci, jakoś ta grupa docelowa najbardziej pasuje mi do kolęd po angielsku.

  1. @Martyna, nie mogę się z tobą zgodzić. Angielskie kolędy są naprawdę piękne, dzilą się na kategorie, wieć znajdziesz i piosenki świąteczne po angielsku dla dzieci, jednak zakłądanie, że wszystkie kolędy angielskie są dla dzieci jest błędną tezą. Muszę zgodzić się, że piosenki na boże narodzenie po angielsku w wiekszości skierowane są dla dzieci ale mimo wszystko super się ich słucha i co najważniejsze budują ten niepowtarzalny kliemat w okresie świąt Bożego Narodzenia.

   1. Jesteśmy dopiero jeden dzień po świętach Wielkanocnych, a widzę, że nie jestem pierwszym, który myśli o Bożym Narodzeniu 🙂 W głowie cały czas na zmianę świąteczne piosenki po angielsku, kolędy polskie, piosenki świąteczne po angielsku dla dzieci, piosenki religijne i tak cały czas na zmianę. Plusem, a z drugiej strony minusem jest to, że czas szybko leci, nim się odwrócimy, a już będzie koniec roku, a w głośnikach na stałe zagoszczą polskie i angielskie kolędy. Pozdrowienia!

 3. Każda piosenka świąteczna po angielsku jest cudowna! Angielskie kolędy tworzą niepowtarzalny klimat, chyba każdy z nas już wie, że jak w radio zabrzmią pierwsze koledy w jezyku angielskim, a szczególnie Last Christmas, którego już pod koniec grudnia mamy szczególnie dosyć.

 4. Niektóre kolędy po angielsku brzmią lepiej niż polskie, dobra żartowałam… piosenki świąteczne po angielsku są piękne ale z naszymi polskimi kolędami, co nie zmienia faktu, wersje nagrane w języku angielskim są najpopularniejsze no ale to chyba nikogo nie dziwi.

Dodaj komentarz