piosenki oazowe

Oazy maja za zadanie gromadzić ludzi i doskonale im to wychodzi, ponieważ gromadzą osoby w różnym wieku. Pieśni oazowe wykonywane są przez dzieci, zakonników, kapłanów, osoby świeckie, młodzież. Każdy, kto chce i czuje wewnętrzną potrzebę przynależenia do oazy ma taką możliwość. Poprzez te spotkania Kościół rośnie w siłę. Wiara zdecydowanie się pogłębia. Piosenki oazowe stają się swego rodzaju modlitwą. Wykonywane są przez wiele osób jednocześnie, co jeszcze potęguje ich siłę.

Lista i teksty piosenek oazowych

Dzięki spotkaniom oazowym odżywiają Kościoły, dekanaty, diecezje i parafie. Wspólnie spędzony czas sprzyja wyciszeniu, poznaniu ciekawych ludzi, często zdobywa się tu przyjaźnie na całe życie. W czasie spotkań oazowych często wykuje się też piosenki lednickie, czy piosenki wielkopostne. Wiele ciekawych i pięknych utworów można znaleźć na stronach internetowych lub w śpiewnikach. Co rusz powstają też nowe utwory, nowoczesne i szybko wpadające w ucho. Wiadomo jest, że trudność i rodzaj utworu będzie w dużej mierze zależał od wieku wykonawcy. Nie można, bowiem małym dzieciom dawać do wykonywania ciężkich i trudnych pieśni, ponieważ jedynie się zniechęcą.

Dla dzieci przeznaczone są utwory proste i szybkie do zapamiętania. Chodzi w tym wszystkim o wspólnie spędzony czas, o śpiew i modlitwę, a nie o trudność wykonywanych pieśni. Podczas wykonywania pieśni w oazach najczęściej dodawany jest akompaniament. Najbardziej popularna jest gitara, jednak instrumenty klawiszowe także często się spotyka. Oazę polecam każdemu, kto szuka na swojej drodze dobrych ludzi.

Piosenki Oazowe
5 (100%) 2 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *