Pan Jest Pasterzem Moim

Tekst piosenki: Pan Jest Pasterzem Moim

Pan jest moim pasterzem,
niczego mi nie braknie.
Na niwach zielonych pasie mnie,
nad wody spokojne prowadzi mnie. x2

Wykonanie (nagrania audio): Pan Jest Pasterzem Moim


Poznaj inne pieśni na bierzmowanie

Pan Jest Pasterzem Moim
5 (100%) 4 vote[s]

5 myśli na “Pan Jest Pasterzem Moim”

  1. Pan jest moim pasterzem to bardzo głęboka pieśń religijna. Krótki tekst, a ile przemyśleń. Historia o zaufaniu do Boga i jego planów. Wyrażenie nieskończonej dobroci Pana Jezusa i całej Trójcy. Tylko my, jako pasące się baranki, musimy wierzyć, że plan przygotowany przez Boga jest tym właściwym. Pieśń religijna Pan jest moim Pasterzem powinna nam zawsze o tym przypominać.

    1. Umieszczony w Księdze Psalmów psalm Pan jest moim pasterzem uznawany jest powszechnie za najbardziej rozpoznawalny psalm biblijny. Ta pieśń religijna, zwana także psalmem pasterskim, głosi radość z opieki, jaką Bóg otacza wszystkich tych, którzy w Niego wierzą. Pieśń religijna Pan jest moim pasterzem jest również manifestem wiary w życie wieczne.

  2. Pieśń religijna Pan jest moim Pasterzem to jedna z moich ulubionych melodii. Lubię śpiewać ją wraz z innymi wiernymi zgromadzonymi w kościele. Wspólnie wykonywana pieśń religijna ma moc, której nic nie jest w stanie przezwyciężyć. Jej tekst zawsze pokrzepia moje serce w trudnych chwilach, w końcu Pan jest moim Pasterzem 🙂

    1. Pan Jest Pasterzem Moim to bardzo prosta, składająca się z czterech wersów pieśń religijna, która wyróżnia się bardzo prostym tekstem i wpadającą w ucho melodią. Jest to bardzo popularna pieśń, która często jest śpiewana w czasie pielgrzymek lub religijnych spotkań. Poznałem ją już jako dziecko i jest to jedna z moich ulubionych pieśni religijnych.

  3. Pan jest moim pasterzem to bardzo piękna pieśń religijna. Kiedy jej słucham, albo śpiewam, ogarnia mnie spokój i poczucie bezpieczeństwa. Przesłanie zawarte w utworze, jakim jest pieśń religijna Pan jest moim Pasterzem trafia do mnie, pomaga mi żyć i walczyć z przeciwnościami losu. To piękna pieśń dla tych, którzy razem z Jezusem będą kroczyć drogą życia po otrzymaniu sakramentu, czy po prostu, każdego kolejnego dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *