tekst pieśni Panie proszę przyjdź

1. Panie proszę przyjdź, serce Ci otworzę,
Chcę byś mieszkał w nim, ze mną zawsze był.
Tyś największy skarb, mojej wiary płomień.
Chcę by miłość Twa napełniła mnie.

Tak wiele dałeś mi, a ja nie umiem przyjść.
By przez grzechu mrok podać Ci swą dłoń.
Cóż mogę Tobie dać za tyle w życiu łask.
Więc serce Jezu weź, chcę by kochało Cię.

2. Biegnę ścieżką gwiazd, szukam Twojej twarzy,
I nie widzę jak obok cierpi brat.
Panie pomóż mi, przyjm modlitwę moją.
Chcę, by miłość Twa napełniła mnie.
Zaufaj Panu już dziś.

wykonanie audio Panie proszę przyjdź

 

Panie proszę przyjdź

 

Panie proszę przyjdź MAŁGORZATA PRZYWARA

poznaj inne pieśni religijne

 

6 myśli na “Panie proszę przyjdź”

  1. Bardzo lubię tę pieśń, zwłasza w chwilach zwątpienia i zawahania. Każdy z nas ma w swoim życiu momenty w których w myślach woła Panie proszę przyjdź (…), lub po prostu Panie przyjdź. Ten utwór zbliża nas do Boga, pozwala nam zrozumieć istotę naszej wiary.

    1. @Martynka dla mnie ten utwór to przede wszystkim wyznanie wiary, okazanie szacunku dla Stworzyciela. Nie powiem, że nie włączam go w momentach gdy również mam chwile zawahania, zwątpienia bo bym skłamała. Podsumowując Panie proszę przyjdź…!

  2. Jeden z najpiękniejszych utworów z całego repertuaru piosenek religijnych. Pierwszy raz pieśń Panie proszę przyjdz usłyszałam na mszy u rodzinnej miejscowości (Kalinowo). Muszę powiedzieć, że jest uniosła, a słowa bardzo dojrzałe.

  3. Dziekuje wam za te slowa!jestem autorka tekstu:-)napisalam go ponad 30 lat temu jako nastolatka!nie moge uwierzyc,ze przetrwal tyle lat.Bog jest moja piesnia!Pozdrawiam!

  4. Jowita naprawdę Ty jesteś autorką tego tekstu? Wow! Jestem pod wrażeniem! Szczerze powiedziawszy myślałem do tej pory, że „Panie proszę przyjdź” jest o wiele starsze i śpiewane od wielu wielu lat, ale mimo wszystko jestem bardzo pozytywnie zdziwiony!

  5. Niestety każdy w swoim życiu ma chwile słabości i potrzebuje czegoś co podniesie go z dna i doda skrzydeł, a pieśń Panie proszę przyjdź właśnie taka jest. Jak mam gorszy dzień to słucham jej i od razu jest mi lepiej. Dobrze, że ta pieśń powstała!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *