Ty tylko mnie poprowadź

Tekst piosenki: Ty tylko mnie poprowadź

Gdy drogi pomyli los zły
I oczy mgłą zasnuje
Miej w sobie tę ufność
Nie lękaj się

A kiedy gniew świat Ci przysłoni
I zazdrość jak chwast zakiełkuje
Miej w sobie tę ufność
Nie lękaj się!

Ty tylko mnie poprowadź
Tobie powierzam mą drogę
Ty tylko mnie poprowadź
Panie mój x2

Poprowadź jak Jego prowadzisz
Przez drogi najprostsze z możliwych
I pokaż mi jedną
Tę jedną z nich

A kiedy już głos Twój usłyszę
I karmić się będę nim co dzień
Miej w sobie tę ufność
Nie lękaj się!

Ty tylko mnie poprowadź
Tobie powierzam mą drogę
Ty tylko mnie poprowadź
Panie mój x2

Wykonanie (nagrania audio): Ty tylko mnie poprowadź


tylko mnie poprowadź nuty

tylko mnie poprowadź nuty

tylko mnie poprowadź chwyty

E A
H gis
A
H E

Ref.:
A H
E gis cis
A H
E

opcjonalnie:

G C D e
C D G
G C
D e
C D G

Ref:
C D
G h e
C D G

Poznaj inne piosenki na ślub

Ty tylko mnie poprowadź
4 (80%) 8 vote[s]

9 myśli na “Ty tylko mnie poprowadź”

 1. Przepiękna pieśń ślubna! Tylko ty mnie poprowadź to jedna z najpiękniejszych pieśni ślubnych, które słyszałam, ale chyba najpiękniejsza nagrana wersja to Tomasz Kamiński tylko ty mnie poprowadź, Pan Tomasz wykonał to fenomenalnie. Ogólnie jest jeszcze co najmniej kilka przepięknych pieśni na ślub, przy których wejście pod ołtarz nabiera nietuzinkowej aury. Wszystkiego dobrego wszystkim nowożeńcom!

  1. Lolu, zgadzam się z tobą, że tylko ty mnie poprowadź to jedna z najcudowniejszych pieśni, które można odegrać na ceremonii zaślubin. Jednak jest jeszcze kilka naprawdę godnych polecenia utworów, które równie świetnie mogą brzmieć podczas mszy w kościele, nie ulega wątpliwości również, że tekst tylko ty mnie poprowadź to naprawdę przemyślane i pięknie napisane słowa.

   1. U mnie cała uroczystość opierała się w głównej mierze na tym utworze, jest naprawdę piękny… Sama organizowałam nuty i chwyty Tylko ty mnie poprowadź dla naszego organisty w parafii, Pan nie miał pojęcia o takiej pieśni – co jest dla mnie zaskoczeniem. Słyszałam, również wersje „Tylko ty mnie prowadz”, różni się nieco tekstem.

 2. Już powoli miałem dosyć tego szukania… Wpisując w Google tylko ty mnie poprowadź chwyty lub tylko ty mnie poprowadź nuty wyskakuje masa stron tylko żadna z nich nie zawiera ani nut, ani chwytów na gitarę – ktoś wie czemu tak się dzieje? Dopiero jak trafiłem na ten portal bez problemu znalazłem tylko ty mnie poprowadź tekst chwyty, a nawet tylko ty mnie poprowadź akordy co nie ukrywam jest dla mnie zaskoczeniem. Super, że powstają takie strony, pozdrawiam administrację!

 3. W czerwcu biorę ślub, ten czas tak szybko leci, niedano planowaliśmy wesele i uroczysty ślub kościelny, a teraz już muszę przygotowąć listę pieśni, które chciałabym by wybrzmiały z głośników podczas mojej ceremonnii. Zwróciłam uwagę właśnie na tylko ty mnie poprowadź tekst jest wyniosły, szczery i naprawdę piękny. Na pewno to będzie jedna z pierwszych piosenek na ślub, które zabrzmią z głośników.

  1. Piękna pieśń kościelna ogrywana głównie na uroczystościach ślubnych. Pamiętam, że przy moim ślubie bardzo zależało mi, żeby w repertuarze znalazł się utwór Tylko ty mnie poprowadź. Wydaje mi się, że oprawa muzyczna każdej uroczystości jest bardzo ważna, wpływa ona na ogólną atmosferę i odbiór całego przedsięwzięcia. Polecam każdemu skupić się na playliście i jeżeli brakuje to dołożyć Prowadź mnie piosenka religijna. Szczęścia wszystkim na nowej drodze życia 🙂

 4. Przepiękny tekst pieśni, a wykonanie p. Tomek Kamiński – „Ty tylko mnie poprowadź” – mistrzostwo świata. Jeżeli chodzi o mnie to idąc poprosiłam by tę piosenkę zagrali na gitarze, przy kobiecym głosie, coś pięknego, łzy same cisną się do oczu. Pozdrawiam, Aga!

 5. Jedna z najpiękniejszych pieśni ślubnych. Pamiętam jak uczyłam się tekstu piosenki ty tylko mnie poprowadź, słuchałam wykonań Tomasza Kamińskiego – naprawdę piękne, cudowne! Były momenty, że starałam się nawet nauczyć grać ten utwór na gitarze. Cudo!

Dodaj komentarz