Takie jest prawo miłości

Tekst piosenki: Takie jest prawo miłości

Kochany Bracie, Kochana Siostro,
nie wiem, kim jesteś, nie wiem, gdzie żyjesz,
lecz ja chce dla Ciebie, poświęcić wszystko,
chcę dać Ci siebie

ref. Takie jest prawo miłości, które dał Pan,
takie jest prawo miłości, jest kluczem nieba bram.
Takie jest prawo miłości i jego strzeżmy
i miłość wszystkim dokoła ze sobą nieśmy.

Kimkolwiek jesteś, skądkolwiek przyjdziesz,
na jakiejkolwiek spotkam Cię drodze,
zawsze otwarte moje ramiona
przygarną Ciebie

ref. Takie jest prawo miłości, które dał Pan,
takie jest prawo miłości, jest kluczem nieba bram.
Takie jest prawo miłości i jego strzeżmy
i miłość wszystkim dokoła ze sobą nieśmy. x3

Wykonanie (nagrania audio): Takie jest prawo miłościPoznaj inne piosenki na ślub

Takie jest prawo miłości
4.5 (90%) 12 vote[s]

7 myśli na “Takie jest prawo miłości”

  1. Pieśń ślubna, która zdecydowanie wpada w ucho, przyznam szczerze, że pierwszy raz Takie jest prawo miłości usłyszałam dopiero na ślubie bratanicy, daje do myślenia, a tekst zmusza do przemyśleń na temat naszej miłości do rzeczy (wzbudza we mnie emocje podobne jak przy utworze Chlebie najcichszy, które kochamy, które są istotne w naszym życiu bo przecież każdy z nas ma prawo milosci.

    1. Piękna, wzruszająca pieśń, która przypomina nam o najistotniejszej wartości życia, jaką jest miłość. W obecnych czasach chcemy jak najwięcej dla siebie, zapominając, jak duże znaczenie ma dzielenie się z innymi. Obdarowywanie innych uśmiechem, wsparciem i dobrym słowem nie jest czymś, co stracimy, dzieląc się tym. Ta pieśń pozwala się na chwilę zatrzymać nad własnym życiem i zadać sobie pytanie – czy ja sam jestem gotów do poświęceń dla drugiego człowieka, czy stać mnie na bezinteresowną pomoc i miłość? Każdy powinien wsłuchać się w słowa tej pieśni i stanąć w prawdzie przed sobą.

  2. Czy ktoś posiada może takie jest prawo miłości podkład? Szukam czystego podkładu, który ma wybrzmieć na uroczyści ślubnej. Jestem przy kompletowaniu śpiewnika na ślub kościelny i brakuje mi tylko i wyłącznie tego utworu. Z góry dziękuję za pomoc.

    1. „Takie jest prawo miłości” – pieśń, którą słyszałem wielokrotnie na ślubach krewnych i znajomych. Szczególnie wzruszająca dla nowożeńców. W czasie trwania utworu przychodzą do głowy myśli wzniosłe, a treść piosenki odbiera się niezwykle osobiście, zwłaszcza w tym momencie. Ulega się wrażeniu, że pieśń jest napisana i zaśpiewana specjalnie dla nas. Często „Takie jest prawo miłości” grane jest na zakończenie uroczystości. Wszyscy zgromadzeni wpatrują się w wychodzącą z kościoła parę i w myślach powtarzają – zaiste, takie jest prawo miłości!

  3. Prawo do miłości ma każdy, każdy z nas chce być kochany, czuć się potrzebnym, a pieśń religijna Takie jest prawo miłości, mówi nam wszystkim, że każdy z nas zasługuje na okazanie chodź odrobinę zainteresowania.

  4. Jest to piosenka, którą ja wybrałam na swój ślub. Takie Jest Prawo Miłości sprawia, że mam ciarki na plecach. Piękny tekst plus piękna oprawa muzyczna, sprawi, że moment składania przysięgi małżeńskiej będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. Jest to pieśń, która uświadomiła mi, że najważniejsze jest by kochać bliźniego swojego i jakie miałam szczęście, że znalazłam swoją drugą połówkę. Mam nadzieję ,że goście w kościele również poczują magię i przesłanie tej piosenki. Pamiętajcie, że wszyscy mamy prawo by kochać i być kochanym.

  5. Jest to piosenka, którą ja wybrałam na swój ślub. Takie Jest Prawo Miłości sprawia, że mam ciarki na plecach. Piękny tekst plus piękna oprawa muzyczna, sprawi, że moment składania przysięgi małżeńskiej będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. Jest to pieśń, która uświadomiła mi, że najważniejsze jest by kochać bliźniego swojego i jakie miałam szczęście, że znalazłam swoją drugą połówkę. Mam nadzieję ,że goście w kościele również poczują magię i przesłanie tej piosenki. Pamiętajcie, że wszyscy mamy prawo by kochać i być kochanym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *